17.10.2021r.

XXIX niedziela zwykła

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy:

Poniedziałek – święto św. Łukasza, Ewangelisty

Środa – wspomn. św. Jana Kantego, prezb.

Piątek – wspomn. św. Jana Pawła II, pap.

2. W poniedziałek z racji święta św. Łukasza obchodzimy Dzień Służby Zdrowia.

3. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele po Mszy św. o godz. 14.00. Zapraszam do liczniejszego udziału w tych nabożeństwach maryjnych.

4. Na nabożeństwa różańcowe zapraszam uczniów: na poniedziałek – kl 8; wtorek – kl 7; środa – klasa 6; czwartek – kl 5; piątek – kl 4: sobota – kl 3. Wcale to nie znaczy, że tylko te dzieci mają w danym dniu modlić się podczas nabożeństwa różańcowego. Dwie trzecie dzieci uczęszcza bardzo rzadko, a jedna trzecia w ogóle nie przychodzi na różaniec.

5. Bóg zapłać osobom sprzątającym Kościół w minionym tygodniu oraz zatroskanie o czystość sanitarną w kościele. Zapraszam do dbania o czystość w nadchodzącym tygodniu osoby: mieszkające w domach pod numerami: Róża 285 – Róża 275 B

6. Intencja ewangelizacyjna powierzona przez Papieża Franciszka Apostolstwu Modlitwy na miesiąc październik jest następująca:

Módlmy się, aby każdy ochrzczony był włączony w ewangelizację, gotowy do misji, poprzez świadectwo życia mającego smak Ewangelii.