02.10.2022r.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1.W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy:

Wtorek – wspomn. św. Franciszka z Asyżu
Środa – wspomn. św. Faustyny Kowalskiej, dziew.
Piątek – wspomn. Najśw. Maryi Panny Różańcowej

2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź codziennie od godz. 16.00. W piątek od godz. 6.30 do Mszy św. i od godz. 15.30 do nabożeństwa różańcowego.

3. Zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn w następną niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00.

4. W piątek przed nabożeństwem różańcowym obrzęd rozdania różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. Różaniec w tym dniu będą prowadzić uczniowie z klasy ósmej. Uczniowie klasy szóstej poprowadzą różaniec we czwartek.

5. W kościele nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 17.30, później Msza św., w sobotę Msza św. o godz. 8.00, a następnie różaniec. W niedzielę nabożeństwo różańcowe po Mszy św. o godz. 14.00.

6. Bóg zapłać osobom sprzątającym Kościół w minionym tygodniu oraz zatroskanie o czystość sanitarną w kościele. Zapraszam do dbania o czystość w nadchodzącym tygodniu osoby: mieszkające w domach pod numerami: Róża 231 – 227. Składam serdeczne podziękowanie osobie, która zafundowała różaniec.

7. Intencja Apostolstwa Modlitwy na miesiąc październik jest następująca:

Módlmy się, aby Kościół, wierny Ewangelii odważny w jej głoszeniu, był miejscem solidarności, braterstwa i otwartości, doświadczając coraz bardziej synodalności.