16.05.2021r.

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PANA JEZUSA

1. W liturgii Kościoła w tym tygodniu przeżywać będziemy:

Wtorek – wspomn. św. Stanisława Papczyńskiego, prezb.
Niedziela – uroczystość Zesłania Ducha Świętego

2. W najbliższy piątek Nabożeństwo Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. W skład tego nabożeństwa tradycyjnie wchodzić będzie Msza św. z kazaniem; wystawienie Najśw. Sakramentu w monstrancji, przed którym odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego i odśpiewamy Godzinki o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, a później chwila prywatnej adoracji do godz. 16.30.

3. Nabożeństwa majowe:

dni powszednie codziennie po Mszy św. o godz. 18.00;
niedziele po Mszy św. o godz. 14.00.

4. Dziewczęta z klasy 2, 3 i 4 chętne do zaangażowania się w DSM zapraszam na spotkanie w sobotę o godz. 10.00 w salce nad zakrystią.

5. Bóg zapłać osobom sprzątającym Kościół w minionym tygodniu oraz zatroskanie o czystość sanitarną w kościele. Zapraszam do dbania o czystość w nadchodzącym tygodniu osoby: mieszkające w domach pod numerami: 122 – 115.
Bardzo proszę składać po 50 zł od rodziny.

6. Intencja powszechna powierzona przez Papieża Franciszka Apostolstwu Modlitwy na miesiąc maj jest następująca:

Módlmy się, aby odpowiedzialni za finanse współpracowali z rządami w celu uregulowania sfery finansowej i chronienia obywateli przed jej zagrożeniami.